Napędy bramowe

Zajmujemy się montażem profesjonalnej automatyki do bram wjazdowych, garażowych, oraz przemysłowych.

Stosujemy materiały wysokiej jakości oraz profesjonalne narzędzia. Wszystkie prace staramy się wykonać z najwyższą starannością.

Nasza rola nie kończy się tylko na zaproponowaniu automatyki do bramy wjazdowej, doradzimy, zaproponujemy i możemy też zainstalować napędy do bramy garażowej lub zintegrować istniejącą bramę z naszymi pilotami, możemy zainstalować system alarmowy lub zintegrować system alarmowy z automatyką, tak aby korzystało się z niego wygodniej. Możemy także zaproponować system alarmowy do ochrony ogrodu, który także będzie zintegrowany z naszą automatyką.

Szukaliśmy najlepszych rozwiązań dla naszych klientów i uznaliśmy, że urządzenia firm FAAC, Nice oraz polskiej firmy DTM najlepiej dopasowują się do oczekiwań klientów pod względem jakościowym i cenowym. Jako instalator jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą obsługę i profesjonalny, szybki serwis techniczny.

Naszym priorytetem jest także bezpieczeństwo i zapobieganie ewentualnym wypadkom związanym z automatycznym działaniem bram, drzwi i zapór. Bezpieczeństwo gwarantuje technologia hydrauliczna – uznana w świecie za najbezpieczniejszą, jak również dostosowanie wyrobów do najnowszych europejskich wymagań dla uzyskania znaku CE.